×

چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟

چرا اسم شرکت، عمدکس است؟

نام شرکت عمدکس برگرفته از ترکیب دو کلمه عمده و اکسپرس است. با این نام گذاری بر عمده بودن تجارت عمدکس و سرعت ارسال کالا در آن تاکید می کنیم.

چه زمانی شروع به فعالیت کرده اید؟ (چند وقت است فعالیت می کنید؟)

فعالیت اولیه عمدکس، به عنوان عمده فروشی آنلاین از سال 95 آغاز شده است. اما نسخه کنونی عمدکس، به صورتی که مشاهده می کنید، از آذر ۹۶ آغاز به فعالیت کرده است.

دفتر اصلی عمدکس کجاست؟

دفتر اصلی عمدکس در تهران- خیابان میرداماد-خیابان زرنگار واقع است.

چند نفر در عمدکس مشغول کارند؟

تعداد نفراتی که در عمدکس فعالیت می کنند، در حال حاضر حدود 10 نفر است. همکاران ما در عمدکس شامل کارشناس ارتباط با مشتریان، متخصصان برنامه نویس، کارشناسان محتوا، بازاریابان و ... می شوند.

عمدکس چه کمکی به جامعه می کند؟

عمدکس با به کار بستن روشی نو در فروش عمده، بستری برای تولیدکنندگان ایرانی فراهم می کند تا محصولات خود را فارغ از محدودیت های جغرافیایی، به خریداران در سراسر ایران نمایش دهند. با این کار، تولیدکنندگان ملی به جای فروش بومی محصولات، فرصت فروش در سطح ملی را خواهند یافت. از طرفی در این روش، با حذف واسطه ها، سود حداکثری به ارزش آفرینان کار تولید خواهد رسید.

آیا خود عمدکس تولیدکننده هم هست؟

خیر- عمدکس فقط پلی برای ساده سازی خرید و فروش میان تولیدکنندگان ایرانی و مغازه داران ایجاد می کند و خود، تولیدکننده نیست.

تفاوت عمدکس با عمده فروشی های دیگر چیست؟

در روش های دیگر، عمده فروشان بدون ایجاد ارزش جدید، سهم بزرگی از سود محصولات را به خود اختصاص می دهند. در عمدکس، هزینه ای بابت فروش محصول تولیدکننده دریافت نمی گردد و سود حاصل میان ارزش آفرینان تقسیم خواهد شد. همچنین در عمدکس، فروشندگان به طور مستقیم با تولیدکنندگان در ارتباط هستند و از آنها خرید می کنند. بنابراین حضور واسطه ای حس نمی شود.

چطور می توانم با امور مشتریان عمدکس تماس بگیرم؟

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، از طریق پنل کاربری خود به تیم پشتیبانی عمدکس پیام خود را ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس گرفته شود. همچنین می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 4668 2292 - 021 و ارسال ایمیل به نشانی support@omdex.ir با کارشناسان ارتباط با مشتری ما در ارتباط باشید.

فعالیت اصلی عمدکس چیست؟

فعالیت اصلی عمدکس، مذاکره با تولیدکنندگان و فروشندگان، ثبت آنها در سایت عمدکس و تلاش برای ایجاد شبکه ای از تولیدکنندگان محصولات ایرانی است تا از طریق آن، خرید و فروش عمده فارغ از مکان جغرافیایی در سراسر ایران انجام گردد.

در صورت خرید از عمدکس، چگونه می توانم از قیمت مطمئن باشم؟

عمدکس، واسطه نیست و هیچگونه سودی از فروش محصولات از تولیدکنندگان دریافت نمی کند. در صورتی که از طریق عمدکس ثبت سفارش کنید، سفارش شما به صورت مستقیم به کارخانه ارسال می شود و جنس مورد نظرتان به صورت مستقیم از کارخانه برایتان ارسال می شود. بنابراین قیمت اقلام در سایت، همان قیمت های کارخانه است.

مشتریان عمدکس چه کسانی هستند؟

مشتریان عمدکس، مغازه داران، صاحبان فروشگاه ها، رستوران ها، سالن ها، خانواده ها و تمامی کسانی هستند که به هر دلیلی محصول عمده خریداری می کنند.

هدف اصلی و بلندمدت عمدکس چیست؟

هدف عمدکس سود بردن از فروش کارخانه و دلالی نیست. عمدکس همواره سعی می کند برخلاف دلالان که به صورت چکی و بلند مدت با کارخانه ها تسویه حساب می کنند، به وسیله جذب مشتری بیشتر از سراسر ایران برای تولید کنندگان، فروش نقدی کارخانه ها را بالا برده و با این کار قدرت تولید آنها را روز به روز افزایش دهد. به طور خلاصه اهداف بلندمدت عمدکس در موارد زیر خلاصه می گردد.

  • رشد و اعتلای کالای ایرانی
  • حذف لایه های واسطه و خرید و فروش مستقیم
  • بازگرداندن رونق به کسب و کار کارگاه ها و کارخانه های داخلی
نظر مشتریان در مورد خرید از عمدکس چیست؟
عمده
  • ابراهیمی
  • یاسوج
عمده
اگر قیمت اجناس در سایت و عمده فروشی ها یکسان باشد، واضح است که خرید اینترنتی راحت تر است و زحمت تماس با عمده فروش را کم می کند. من بار اول برای قیمت مناسب تر و ترجیح قیمت، از عمدکس خرید کردم و از خریدم راضی ام. در روند خرید هیچ کمبودی حس نکردم. اگر سرعت ارسال اجناس بیشتر باشد، قطعا عمدکس موفق تر است.
در صورتی که از چند کارخانه خرید کنم، سفارشم چگونه ارسال می شود؟

به دلیل اینکه از چند کارخانه مختلف سفارش می دهید و هر تولیدکننده به صورت مجزا سفارش را برایتان ارسال می کند، طبیعتا زمان دریافت کالاها یکسان نیست و سفارش ها به صورت جداگانه و در بازه زمانی 3 تا 8 روزه به دستتان خواهد رسید.

آیا برای استفاده از خدمات عمدکس باید هزینه عضویت سالیانه یا ماهیانه بپردازم؟

خیر

آیا عمدکس کالاها را به شهرستان هم ارسال می کند؟