دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

زیرک

درباره زیرک

عمده فروشی زیرک

رویین پویان ایرانیان

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

نقش اسباب بازی در فرآیند رشد و آموزش کودکان و نوجوانان بر کسی پوشیده نیست. سوال مهم این است که چه نوع اسباب بازی بهتر است؟  اسباب بازی ساخته شده کامل یا وسیله ای که کودک خودش بسازد و بازی کند؟!

بدون تردید در حالت دوم دلبستگی به وسیله ساخته شده بیشتر است. علاوه بر آن جنبه های مختلفی از یادگیری و مهارت های دستی و ذهنی کودک و نوجوان تقویت میگردد.

شرکت رویین پویان ایرانیان (زیرک) ، تولیدکننده اسباب بازی های فکری و سازه های فلزی با بهترین کیفیت برای کودکان و حتی بزرگسالان است. سازه های فلزی زیرک، ابزاری آموزشی، علمی، مهندسی و سرگرمی هستند. این ابزارها با تلفیق بازی و مهندسی، مهارت های مختلفی را تقویت می‌کنند. 

بازی کردن با محصولات زیرک قدرت حافظه، تمرکز و یادگیری را تقویت می‌کنند و دید مهندسی در فرد ایجاد می‌کنند. همچنین باعث تقویت مهارت‌هایی مانند هماهنگی چشم و دست، مهارت‌های مکانیکی و ... می‌گردد. محصولات زیرک همچنین میتواند تاثیر خوبی در توانبخشی و کمک به افراد سالخورده و کم توان داشته باشد.

 

دسته بندی اسباب بازی های زیرک:

سازه های زیرک در سه مجموعه عرضه می‌شوند:

 

مجموعه چالش:

این مجموعه شامل قطعات متنوع برای ساخت مدل های نسبتا ساده هستند. توصیه می شود علاقه مندانی که تازه میخواهند تجربه کار با اسباب بازی های ساختنی زیرک را بدست آورند، از این مجموعه شروع کنند.

هدف اصلی این مجموعه ایجاد چالش در کودکان و نوجوانان به منظور ساخت مدل های مختلف و برانگیختن علاقه و خلاقیت آنهاست.

 

مجموعه کوشش:

در این مجموعه، تعداد قطعات نسبت به مجموعه چالش بیشتر و مدل ها نیز پیچیده‌تر شده‌اند. اگرچه برای تنوع، مدل‌های ساده هم در این مجموعه گنجانده شده‌اند. هدف از این مجموعه کسب مهارت‌های دستی و ذهنی بیشتر برای ایجاد مدل‌های نوآورانه است.

 

مجموعه جهش:

مدل‌های این مجموعه نسبت به دو مجموعه قبلی پیچیده‌تر و مراحل ساخت آنها طولانی‌تر است. در این مجموعه تمرکز بر ایجاد مدل‌های حرفه‌ای و خاص است. هدف از این مجموعه رشد مهارت‌های ذهنی برای طراحی و ساخت مدل‌های نوآورانه است.

 

آخرین محصولات

ارسال پیام به زیرک

از طریق فرم روبرو، به زیرک پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.