دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

رامو

درباره رامو

عمده فروشی رامو

شرکت تولیدی و صنعتی رامو پلاستیک

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

تولیدکننده میز و صندلی ، قطعات پلاستیکی صنعتی و خودرو و گرانول و مستربچ

پنج دهه فعالیت رامو پلاستیک در یک نگاه کوتاه:

دهه پنجاه 

شرکت تولیدی و صنعتی رامو پلاستیک با هدف انجام خدمات در زمینه تولید قطعات با تکنولوژی تزریق پلاستیک در سال 1351 شمسی تاسیس و در سال 1354 فعالیت خود را با راه اندازی دو خط تولید در زمینه تولید محصولات پلاستیکی خانگی همانند انواع سبد، سینی، سطل، تشت و جعبه‌های نوشابه برای بازار آزاد آغاز نمود. 

دهه شصت 

با توجه به پیشرفت صنعت تزریق پلاستیک در ایران و جهان شرکت رامو با تجهیز خطوط تولیدی خود به دستگاه‌های تزریق با ظرفیت بالا و توسعه کارخانه، موفق به عقد قرارداد با شرکت آلیبرت فرانسه جهت تولید، فروش و صادرات صندلی و میزهای پلاستیکی به اروپا گشت. صندلی رامو با استقامت و کیفیت بالا خود توانست جایگاه خود را در بازار مصرف داخلی و خارجی تثبیت کند و شرکت رامو را تبدیل به یکی از قطب‌های اصلی تولید صندلی و میز پلاستیکی در خاورمیانه نماید. 

دهه هفتاد 

همزمان با توسعه صنعتی کشور در زمینه تولید لوازم خانگی با فناوری‌های تولید پیشرفته و کیفیت بالا، این شرکت آغاز به تولید محصولاتی از قبیل بدنه مانیتورها و تلویزیون‌های CRT ، بدنه جارو برقی، لوازم داخلی یخچال و فریزر ، قطعات آبمیوه‌گیری و چرخ گوشت نمود. 

دهه هشتاد 

در این سال‌ها راموپلاستیک موفق به عقد قرارداد برای تولید قطعات خودرو با شرکت ایران خودرو و ساپکو و ایپکو گردید و در حال حاضر در کارنامه کاری خود تولید موفقیت آمیز بیش از 40 قطعه از خودروهای سمند، پژو206 ، پژو 405 ، پیکان و پیکان وانت ، پراید و خاور را داراست. 

در حال حاضر 

طی چند سال اخیر شرکت رامو با افزودن واحد تحقیق و توسعه (R&D) با تمرکز بر فناوری نانو، واحد طراحی صنعتی و تجهیز آزمایشگاه خود و تبدیل آنها به آزمایشگاه مدرن، جایگاه ویژه‌ای در پوشش بازار داخلی و همچنین گسترش صادرات به بازارهای خارجی را به خود اختصاص داده است. 

کیفیت مطلوب محصولات و تامین رضایت مشتریان به عنوان شرکای تجاری، هدف و سرلوحه فعالیت‌های شرکت بوده و برای دست یافتن به این مهم، متخصصین شرکت در بخش‌های تکنولوژی، کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی و توسعه محصول، بازاریابی و صادرات با تلاش بی‌وقفه‌ی خود همواره سعی در همگامی با آخرین دستاوردهای روز دنیا از قبیل تکنولوژی نانو نموده و موفق به حضور در بازارهای High Tech شده است تا کیفیت بیشتر و در نتیجه رضایت بیش از پیش مشتریان را به ارمغان آورد.

تجهیزات تولیدی : 

شرکت رامو با برخورداری از دستگاه‌­های متنوع از بهترین سازندگان ماشین­‌های تزریق، توان تزریق قطعه تا وزن 10 کیلوگرم را داراست. نیروی گیره دستگاه‌­های این شرکت بازه 100 تا 2200 تن را در برمی­گیرد.

لوازم کودک و نوزاد

آخرین محصولات

ارسال پیام به رامو

از طریق فرم روبرو، به رامو پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.