دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

پوشاک 7000

درباره پوشاک 7000

عمده فروشی پوشاک 7000

پوشاک 7000

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

پوشاک 7000 پس از سال ها فعالیت در عرصه پوشاک و با هدف رونق کسب و کار در کشور ، تولید و پخش لباس به ایران را آغاز کرد. این تولیدی از سال 92 فعالیت خود را در عرصه واردات مستقیم پوشاک زنانه در شهر فسا شروع کرده و در جهت برآورده کردن نیاز مشتریان برای خرید بروز، اقدام به فروش عمده اینترنتی لباس با عنوان برند پوشاک 7000 کرده است.

سرمایه اصلی پوشاک 7000 چیزی جز اعتماد و همکاری مشتریان نیست و با پشتیبانی مشتریان، روز به روز بر کیفیت خدمات آن افزوده خواهد شد.

محبوبیت برند لباس زنانه پوشاک 7000 ، به علت تنوع بالا و روبه رشد پوشاک فصل است. پوشاک 7000 در همه فصول سال و با توجه به نیاز مشتریان لباس خود، بهترین کیفیت های لباس را بر اساس رنگ و سلیقه ایرانی پسند تولید و پخش می‌کند. 

انتظارات مشتریان لباس فقط کم کردن هزینه ها نیست ، تمام مشتریان لباس زنانه و… در سراسر کشور سعی بر این دارند که شیکترین مدل های مورد نیاز فصل خود را در سریعترین زمان ممکن خریداری کنند . امروز با بالا رفتن هزینه ها هیچ خریدار لباسی نمیتواند روزانه از تنوع بالای یک تولیدکننده پوشاک باخبر شده و بصورت حضوری از کل تنوع لباس های موجود خریداری کند . از این رو با پیشرفت علم و اینترنت و تلفن های همراه در کنار آنها یک سایت عمده فروشی لباس معتبر، میتواند کمک بزرگی به فروشندگان لباس در سراسر کشور در جهت یک خرید کامل و امن و همچنین اطلاع از به روزترین پوشاک فصل یک فروشگاه لباس داشته باشد.

پوشاک زنانه

آخرین محصولات

ارسال پیام به پوشاک 7000

از طریق فرم روبرو، به پوشاک 7000 پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.