دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

پهرم ظرف

درباره پهرم ظرف

عمده فروشی پهرم ظرف

کیمیا شیمی زاگرس

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

تولیدکننده ظروف یکبار مصرف گیاهی در ایران

شرکت کیمیا شیمی زاگرس بزرگترین واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف گیاهی در مرکز ایران است که از سال 1389 در نزدیکی شهرکرد به بهره برداری رسید و توسعه یافت. امروزه در مضر بودن ظروف غذای فوم و پلاستیکی برای سلامتی انسان هیچ تردیدی وجود ندارد به علاوه آنکه برای محیط زیست هم به شدت آسیب رسان اند. 

ظروف گیاهی یکی از بهترین راه حل های جلوگیری از این دو آسیب و خسارت است. 

در ایران واحدهای صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی از پیشگامان استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی هستند. زیرا در راستای اجرایی کردن پروتکل های HSE به حساب می آیند. کیمیا شیمی زاگرس «پهرم ظرف» مفتخر است که در این سالها توانسته یکی از تامین کنندگان ظروف گیاهی برای این واحدهای صنعتی در مناطق نفتی کشور باشد و به گسترش و افزایش دوستداران سلامتی و محیط زیست کمک نماید. 

اینک کیمیا شیمی زاگرس «پهرم ظرف» می تواند بخش قابل توجهی از نیازها را بطور مستقیم و با قیمتی کاملا به صرفه به کترینگ ها و رستورانهای واحدهای نفتی و گاز و پتروشیمی تامین نماید و در عین حال به فرهنگ توجه به سلامتی و محیط زیست نیز یاری رساند. امید است با گسترش این ارتباطات به تقویت زنجیره های تولید داخلی از ابعاد صنعتی، طراحی و اقتصادی کمک کنیم و به ایرانی سلامت با محیط زیستی شایسته افتخارنمائیم.

آخرین محصولات

ارسال پیام به پهرم ظرف

از طریق فرم روبرو، به پهرم ظرف پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.