دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×
.swal-overlay

نانو مهیار زنجان

درباره نانو مهیار زنجان

عمده فروشی نانو مهیار زنجان

نانو مهیار زنجان

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار در سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. در طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. 

این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره اقدام به تولید جوراب هایی با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است. شرکت مهیار خط تولید خود را مطابق با استانداردهای جهانی نموده و موفق به کسب ISO10002، ISO14001، OHSAS18001، ISO9001و ISO10668 از شرکت SWISSCERT سوئیس گردیده است. 

همچنین جورابهای آنتی باکتریال مهیار، مجوز کفا از ستاد نانو ریاست جمهوری (دفتر فناوری تا بازار) و تأییدیه های انستیتو پاستور، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت آزمایشگاهی IGI و ... را اخذ نموده است. قابل ذکر است که مهیار اولین تولید کننده جوراب می باشد که موفق به دریافت مجوز از وزارت بهداشت شده است. 

شرکت مهیار با رعایت شرایط استاندارد و در نهایت دقت و کنترل، محصولات خود را با برند A.H.A وارد بازار می نماید. این شرکت تولیدی به دلیل بهره مندی از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته، استفاده از نیروی انسانی متخصص، بکارگیری با کیفیت ترین مواد اولیه و شکیل ترین بسته بندی مطابق با طراحی روز دنیا، توانسته است علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی، تولیدات خود را هم تراز با بزرگترین تولیدکنندگان جوراب، به بازارهای همسایه حوزه خلیج فارس از جمله عربستان، امارات، بحرین، عراق و ... عرضه نماید و اولین صادرکننده پوشاک در استان زنجان می باشد. 

از دیگر افتخارات این مجموعه کسب عناوین مدیران برتر کشوری و کار آفرین برتر استان زنجان در چند سال متوالی است که نمایانگر تلاش های مستمر مدیریت و کارکنان شرکت مهیار در راستای رفاه حال مصرف کنندگان محترم می باشد. 

جـوراب مهيـــار افتخــار دارد كه با سابقه چند دهه تولید توانسته است حرف اول را در صنعت توليد جوراب بزند.

پوشاک مردانه

آخرین محصولات

ارسال پیام به نانو مهیار زنجان

از طریق فرم روبرو، به نانو مهیار زنجان پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.