دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

موفقی

درباره موفقی

عمده فروشی موفقی

صنایع البرز پلاست موفقی

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

شرکت البرز پلاست موفقی در سال 1384 با هدف ایجاد بستری مناسب جهت طراحی و انجام طرح های روز، به تولید انواع ظروف دربدار و بدون درب جهت بسته‌بندی کلیه مواد غذایی، سفره و محافظ غذا در طرح ها و سایز های مختلف و همچنین محصولات غذایی تکنفره با نام تجاری مادر بزرگ و با توجه به نیاز مشتریان مطابق با استانداردهای جهانی فعالیت خود را آغاز نموده است. 

این شرکت با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته و نیروی کارآمد با ارائه انواع ظروف دربدار از جنس پت برای بسته بندی مواد غذایی، مفتخر است که به نیاز مشتریان پاسخ داده است. مشتری‌مداری و جلب رضایت مشتری هدف اصلی این مجموعه تولیدی از ابتدا بوده و هست. 

این شرکت تولیدکننده انواع ظروف یکبارمصرف بهداشتی ، فعالیت تولیدی خودرا با هدف تامین نیازهای داخلی و ورود به بازارهای رقابتی منطقه آغاز کرد. تولید بهترین محصولات با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ، درکنار توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر تحقیق و توسعه و همچنین با توجه به نیاز بازار و رضایت مشتری بوده است. 

هم اکنون مجموعه البرز پلاست موفقی با راه اندازی دستگاه های جدید خود در سال 1396 به ظرفیت تولیدی بسیار بالایی جهت تامین نیاز مشتریان خود دست یافته است. این مجموعه توانسته است با عرضه محصولات باکیفیت ، تنوع و حجم بالا، تعریف جدیدی از صادرات تولیدات یکبارمصرف پلیمری ارائه دهد، به گونه ای که کشورهای منطقه  شهرک صنعتی باباسلمان باغستان شهریار را با تولیدات این شرکت و شرکت‌های معتبر دیگر در زمینه تولید انواع ظروف یکبار مصرف به عنوان قطب یکبارمصرف منطقه و کشور عزیزمان ایران می شناسند . 

‌دریافت گواهینامه ایزو 2008:9001 – 10002:2004 - 18001:2007 – 14001:2004-ce و ims گام دیگری در راستای احترام به حقوق مصرف کننده و ارتقای کیفیت تولیدی و خدماتی البرز پلاست موفقی میباشد. 

این مجموعه کار آفرینی برای بیش از 50 نفر از هموطنان را انجام داده‌استذ و تمامی مسئولین و پرسنل این مجموعه با عزمی راسخ و اراده ای ستودنی همّت گماشته اند در جهت ارتقاء کیفیت محصول در شرکت البرز پلاست موفقی نسبت به «رضایت مشتریان» که هدف اصلی این مجموعه است اقدام نمایند و همچنین حفظ طبیعت و منابع طبیعی که بزرگترین سرمایه هر ملتی به شمار می آید از مهمترین مسائلی است که مورد توجه مدیریت محترم این مجموعه میباشد.

ظروف یکبار مصرف

محصولات عمدکس ظرف یکبار مصرف دلی 250 دو خانه
محصولات عمدکس ظرف یکبار مصرف دلی 250
محصولات عمدکس ظرف یکبار مصرف دلی 500
محصولات عمدکس لانچ بلند
محصولات عمدکس ظرف یکبار مصرف دلی 150
محصولات عمدکس ظرف یکبار مصرف دلی 200

آخرین محصولات