دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

کویر

عمده فروشی کویر

شرکت ظروف نچسب کویر

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

تولیدکننده ظروف آشپزخانه و سرویس‌ های پخت و پز نچسب

"کیفیت نه اتفاقی است و نه آن را پایانی است",این اندیشه اساسی مردی بود که چهل سال پیش او را بر آن داشت تا در این راستا تلاشی شگرف را آغاز کند که ثمره آن تلاش, شرکتی شد بنام ظروف نچسب (تفلون) کویر , که توانست در سالهای اولیه تأسیس, هدف خود را نهایی کند. 

شعار اصلی او این بود که "کیفیت را پایانی نیست" و در این راستا آنقدر درخشید تا توانست شرکت تفلون کویر را در سال ۱۳۸۲ مجهز به سیستم Roller coating وSpray coating کند که به عنوان تنها دارنده این سیستم در ایران شناخته شد. پیشرفت و تلاش مهندس وطنچی و پرسنل متخصصش در سالهای متوالی باعث شد تا بتواند کالاهای ایرانی خود را با برترین کیفیت همگام با پیشرفت‌های جهانی به دنیا بشناساند و محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کند. 

نشان کاربرد علامت استاندارد ایران ، دریافت پروانه ساخت از معاونت غذا و دارو و گواهینامه Iso 9000, در سیستم مدیریت کیفیت و استقرار Iso 17025 در آزمایشگاه و رسیدن به سیستم spray و die cast گامهای بلندی در جهت رسیدن به کیفیت و نشان دهنده نهادینه شدن اهداف وشعار ابتدایی و همیشگی شرکت تفلون کویر بوده است. 

امروزه تکنولوژی جهانی و خصوصا اینترنت با سرعتی باور نکردنی ما را احاطه کرده و در این راستا نیز شرکت تفلون کویر برای رفاه حال مشتریان خود، فروش اینترنتی محصولات تفلون کویر را لازم دیده تا در رقابتی گسترده محصولات ایرانی و با کیفیت خود را به عموم مردم عرضه کند.

 

همه محصولات

آخرین محصولات

ارسال پیام به کویر

از طریق فرم روبرو، به کویر پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.