دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×
.swal-overlay

الکتروصنعت

درباره الکتروصنعت

عمده فروشی الکتروصنعت

الکتروصنعت

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

شرکت الکتروصنعت در سال 1390، فعالیت خود را با ورود به عرصه ی تولید لوازم و تجهیزات تعمیرگاهی شروع کرد. این شرکت در ابتدا دارای 10 پرسنل بوده و در طی سالیان گذشته با تکیه بر دانش بومی و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، توانسته است فعالیت های خود را در زمینه های تولید لوازم تعمیرگاهی، نصب دوربین های مداربسته ، نصب تابلو روان، آسانسور و کرکره برقی گسترش دهد.

این شرکت در طی سالهای متمادی با ساخت تجهیزات مدرن تعمیرگاهی و بخش مهم‌تر آن، آموزش رایگان در امر استفاده از محصولات ارائه شده به بازار توسط کادر فنی و کارآزموده ، توانست موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم کند. خط تولید این شرکت با توان بالا در امر تولید محصولات یاد شده ، جهت تامین قطعات مورد نیاز محصولات خود ، سری تولید بخشی از قطعات را به نمایندگی ها و شرکت های مجاز و تائید شده ی زیربط تحت نظارت پرسنل شرکت Emax واگذار کرده است که این امر خود موجب کار آفرینی ، در پهنه ی ایران عزیز و موجبات بکارگیری اذهان خلاق جوانان را فراهم نموده است . 

خط مشی شرکت الکتروصنعت رضایت کامل مشتریان از طریق تولید محصولات ، مطابق نیازهای تعریف شده ، با قیمت اقتصادی در اسرع وقت می باشد. این امر جز با رضایت مشتریان ؛ افزایش سطح تکنولوِژی و بهبود مستمر میسر نمی گردد. حال با یاری و مساعدت مشتریان محترم در امر بهبود کیفیت کالاها ی ارائه شده با نظر سنجی و انتقادات مثمرالثمر؛ شرکت مذکور را مجاب می نماید تا گامی فراگیر در امر پیشرفت تکنولوژی صنعت خودرو بردارد.

قطعات و لوازم یدکی مکانیکی

آخرین محصولات

ارسال پیام به الکتروصنعت

از طریق فرم روبرو، به الکتروصنعت پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.