دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×
.swal-overlay

آوا

درباره آوا

عمده فروشی آوا

آوا ملامین سازه

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

شرکت آوا ملامین سازه در سال ۱۳۷۴ با نام تجاری آوا ملامین فعالیت خود را با تولید انواع ظروف غذا خوری و سینی ملامین آغاز نمود.

 این کارخانه در مساحتی حدود 3۶۰۰ متر مربع در حومه شهریار احداث گردید. از همان ابتدا تاکید مدیریت شرکت بر توسعه و تنوع محصولات و نوآوری مداوم از نظر ساخت قالب و طرحهای بسیار زیبا همراه با نگرشی بر بازارهای صادراتی بوده است. جهت وصول به این هدف بخشی را برای طراحی و چاپ در تهران ایجاد شده است. و این امر آنها را قادر نموده است سفارش مشتریان ( از قبیل درج لوگو، تبلیغات شرکتها و مؤسسات بر روی محصولات) را در داخل و خارج کشور سریعاً اجرا نمایند. 

کیفیت محصولات آوا ملامین سازه به حدی است که در حال حاضر یکی از عرضه کنندگان بزرگ در داخل کشور است و در بازار رقابت از محصولات مشابه خارجی پیشی گرفته است. این شرکت محصولات خود را علاوه بر فروشگاه‌های لوازم خانگی تهران و شهرهای بزرگ ایران و فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور، به کشورهای آسیای میانه و کلمبیا و… نیز  صادر می نماید. این شرکت در سال ۱۳۹۰ تولید محصولات پلاستیکی از جمله انواع ظروف فریزری – ماکروویوی و سینی های پلاستیکی را آغاز نمود. 

این شرکت تحت پوشش وزارت محترم صنایع و معادن، موسسه محترم استاندارد تحقیقات صنعتی ایران ، وزارت محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد و دارای گواهینامه ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ و نیز گواهینامه CE در زمینه محصولات ملامین و پلاستیک است. همچنین عضو افتخاری اوسیاد – ترکیه، عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران – انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی – مرکز توسعه و صادرات – شرکت تعاونی صنایع ملامین و صنایع وابسته – اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان – اتحادیه پلاستیک و ملامین و نیز عضو شورای صنایع گاز و لوازم خانگی می باشد. لازم به ذکر است کلیه محصولات ملامین این شرکت را می توان با لوگوی مورد نظر مشتریان عرضه نمود. و نیز تمام محصولات دارای کد بین المللی و ملی می باشند.

لوازم آشپزخانه

لوازم عمومی منزل

آخرین محصولات