دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×
.swal-overlay

آرگو

درباره آرگو

عمده فروشی آرگو

آریان گوهر

  • بدون پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: کارگاهی

شرکت آریان گوهر (آرگو) در زمینه آموزش و فروش تجهیزات گوهرتراشی و گوهرشناسی فعالیت دارد.

شرکت آریان گوهر رخشان ( آرگو) در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تراش و کارشناسی سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی آغاز کرد. این شرکت در اسفند سال ۱۳۸۹ رسما با عنوان “مسئولیت محدود” با شماره ۳۹۸۶۷۰ به ثبت رسید .

هدف آرگو در این راستا استفاده از دانش روز دنیا در رشته گوهر تراشی و گوهرشناسی بوده است، تا بتوان با بهترین نمونه‌ دستگاه‌ها، گام بلندی در راستای صنعتی نمودن کشور عزیزمان ایران دراین زمینه برداشت.

با علم بر این موضوع که کشور ما بستر مناسبی برای تولید سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی است، آرگو در طی سال‌ها هنرجویان فراوانی را در زمینه گوهرشناسی و گوهرتراشی به صنعت طلا وجواهر کشور معرفی نموده است. این شرکت در ابتدای سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت مجوز از  “سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور” زیر نظر “ وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی” گردید و کلیه هنرجویان امکان دریافت مدرک رسمی از این سازمان را دارند که معتبرترین مدرک حرفه‌ای در کشور می‌باشد.

با توجه به توانایی‌های منحصر بفرد آرگو در رشته‌های جواهر شناسی و جواهرتراشی ، در سال ۱۳۹۲ لوگوی آرگو به ثبت رسمی رسید.

همچنین شرکت آرگو در سال ۱۳۹۵ اولین قرارداد رسمی با دانشگاه بارسلون اسپانیا را منعقد کرد. طی این قرارداد شرکت آرگو با جذب دانشجویان رشته جواهرشناسی ، آموزش این رشته را زیر نظر مستقیم دانشگاه بارسلون انجام داده و در نهایت مدرک دیپلما و یا فوق لیسانس ( بسته به تحصیلات قبلی دانشجو ) به دانشجویان اعطا میکند. همچنین دانشجویان می‌توانند با مدرک دانشگاه بارسلون در امتحان FEEG اروپا شرکت کرده و مدرک آنرا دریافت نمایند. 

 

ابزارآلات

آخرین محصولات

ارسال پیام به آرگو

از طریق فرم روبرو، به آرگو پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.