دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

توان پلیمر

درباره توان پلیمر

عمده فروشی توان پلیمر

شرکت توان پلیمر عدل

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

شرکت توان پلیمر عدل از سال 1385 در شهرک صنعتی عباس آباد فعالیت خود را در زمینه‌های تولید و واردات پلیمرهای صنعتی آغاز نموده است و در سال 1396 نیز با تکیه بر دانش و ماشین آلات خریداری شده در محل جدید اقدام به تولید انواع قطعات پلیمری خودرو نمود.

توان پلیمر به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان و تولیدکنندگان مطرح این حوزه کار خود را آغاز نمود و در سال های اخیر با هدف طراحی و تولید قطعات پلیمری خودرو، با ورود مستقیم به صنعت قطعه سازی و همکاری با دو شرکت بزرگ خودرو سازی داخلی (ایران خودرو و سایپا) گامی بزرگ در حوزه صنعت برداشته است.

 

  • ماشین آلات خط تولید این شرکت در فضايي به مساحت 3000 متر مربع به تعداد 29 دستگاه شامل انواع دستگاه تزریق، سیستم مکانیزه رنگ، کمپرسورهای هوا، آسیاب ها و … به کار گرفته شده اند.

 

شرکت توان پلیمر عدل در راستای افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود و انجام فعالیت های تحقیقاتی، اقدام به تاسیس آزمایشگاه کنترل کیفیت و تحقیقاتی مجهز به دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی نموده و تاییدیه گروه متد ساپکو و سازه گستر در خصوص تجهیزات آزمایشگاهی را اخذ نموده است. در همین راستا شرکت توان پلیمرعدل در سال 1397 اقدام به دریافت گواهینامه سيستم مدیریت کیفیت  IATF 16949 : 2016 از شرکت TUV Nord نموده است.

آخرین محصولات

ارسال پیام به توان پلیمر

از طریق فرم روبرو، به توان پلیمر پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.