دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

گرادو

درباره گرادو

عمده فروشی گرادو

لیان آرا فارامد

  • مقیاس فعالیت: صنعتی
  • بدون پرداخت امن

شرکت دانش بنیان داروسازی، آرایشی و بهداشتی لیان با استعانت از خداوند و با بهره‌گیری از تجارب و سوابق ارزشمند مدیریتی و اجرایی خود توانسته در زمینه تامین و تولید انواع محصولات دارویی، لوازم آرایشی و بهداشتی گامی کوچک در جهت پیشرفت در عرصه زیبایی و سلامت بردارد. 

این مجموعه فعالیت خود را از سال 96 با احداث اولین واحد تولیدی آغاز نمود و در گام اول محصولات بهداشتی خود را با برندهای Grado ,Marken , Shooyest تولید و روانه بازار کند.

مجموعه گرادو توانایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی از مرحله ایده پردازی، طراحی بطری، جعبه، فرمولاسیون ، لیبل و چاپ و تامین مواد اولیه از تامین کنندگان خارج از کشور تا مرحله فراوری و بسته بندی آن را دارد. اکنون شرکت دارای یک واحد تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و یک واحد جدید التاسیس محصولات دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام و شهرک صنعتی اشتهارد میباشد. 

شایان ذکر است که این شرکت تولیدات خود را با برند های Grado, Feler, Bencer, Marken, Celeard, Crystal Nice,Topaz, Mahan, Levina, Remi Rose, Golden Bel ارائه داده است و سابقه همکاری و تولید انحصاری برای شرکت‌هایی نظیر 5040 را در کارنامه خود دارا میباشد و توانسته توانایی خود در تولید انبوه محصول برای فعالان این حوزه ثابت کند.

مراقبت از پوست

آخرین محصولات

ارسال پیام به گرادو

از طریق فرم روبرو، به گرادو پیام دهید و منتظر پاسخ این تامین کننده باشید.