دسترسی شبانه روزی به بازار عمده
×

عروس تفلون

درباره عروس تفلون

عمده فروشی عروس تفلون

محمد حسن کاظمی

  • دارای پرداخت امن
  • مقیاس فعالیت: صنعتی

تولیدکننده ظروف نچسب و سرویس های آشپزخانه تفلون و سرامیک 

صنایع تولیدی عروس در سال 1373 و با نشان عروس در حالی وارد بازار خانگی کشور شد که کمتر کسی انتظار داشت در مدت زمان اندک خط تولید کارخانه در قیاس با سایر همتاهای داخلی رشد چشمگیر یافته و موفق به دستیابی و گذر از سطح و تولید رقبای خارجی خود گردد.

بهره گیری از دانش روز در امر تولید در کنار مهارت و نیروی کار متخصص بدان جا رسیده که صنایع تولیدی عروس پس از اخذ واهینامه های معتبر داخلی در زمینه مدیریت کیفیت موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001-2008 و گواهینامه 10004 و 10002 در زمینه مدیریت رضایت‌مندی مشتری شد. همچنین گواهینامه های ایزو 14000 و 18000 نیز از گواهینامه هایی هستند که اخذ آنها در دستور کار مجموعه قرار گرفته است . 

در حال حاضر تولیدات کارخانه عروس به صورت نیمه اتوماتیک بوده و با بهره گیری از فناوری نوین در امر تولید و کنترل کیفیت و حرکت به سمت تمام اتوماتیک نمودن خط تولید در آینده‌ای نزدیک شاهد بالا رفتن هر چه بیشتر کیفیت محصولات و در نهایت رضایت مشتریان خواهند بود.همچنین عروس تفلون با راه اندازی کارخانه دسته‌سازی به خودکفایی در ساخت دسته و قپه رسیده است که از ویژگی های منحصر به فرد صنایع تولیدی عروس به شمار میرود که این مجموعه را از دیگر همتاهای خود متمایز می کند. 

صنایع تولیدی عروس طی سالهای 1381 الی 1385 عنوان واحد نمونه استان را به خود اختصاص داده و همچنین با دریافت لوح کارآفرین برتر (امیرکبیر) و اخذ تندیس بلورین اقتصاد سبز نام خود را در میان سایر سایر تولیدکنندگان ظروف نچسب متمایز کرده‌است.

در سال 1387 موفق به دریافت تایید صلاحیت فنی آزمایشگاه همکار ملی از موسسه استاندارد گردید.

در سال 1388 تندیس مدیران برتر را دریافت نموده و همچنین موفق به دریافت گواهینامه در سال 1390 شد و با همت پرسنل زحمتکش تولید ظروف دایکاست(چدن) را در همین سال آغاز نمود. 

در سال 1391 به عنوان واحد صنعتی نمونه در استان تهران انتخاب گردید و لوح تقدیر اولین نمایشگاه توانمندی های صادراتی را دریافت نمود.

در تیرماه 1396 موفق به دریافت تندیس بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و نیز در سال 97 به عنوان واحد برتر اشتغال زا در کشور برگزیده شد.

 در مقوله صادرات و ورود به بازارهاي بين المللي نيز مي توان از كشورهاي عراق، افغانستان، اتریش ، لبنان، ليبي،عراق و ارمنستان كه در سال هاي گذشته طرف قرارداد با صنايع توليدي عروس بوده اند نام برد. در پایان توليدات متنوع عروس كه در مدلها ، طرحها و رنگ هاي مختلف عرضه می شود و نیز تولیدات متنوع لوازم جانبی و مونتاژ محصولات نظیر دسته و قپه مهر تاييدی است بر شعار هميشگی صنايع توليدی عروس كه مبنای آن پاسخگويی تمام سليقه های مشتريان است.

لوازم آشپزخانه

محصولات عمدکس قابلمه سرامیکی سایز 28
محصولات عمدکس سرویس دایکاست سرامیکی 12 پارچه مدل ویکتوریا
محصولات عمدکس تابه دربدار سرامیکی سایز 32
محصولات عمدکس تابه دربدار سرامیکی سایز 40
محصولات عمدکس سرویس 10 پارچه سرامیکی
محصولات عمدکس سرویس 22 پارچه سرامیک
محصولات عمدکس تابه دربدار سرامیکی سایز 28
محصولات عمدکس شیرجوش سرامیک
  • شیرجوش سرامیک
  • تعداد در کارتن: 12 عدد
  • قیمت یک عدد : 59,000 تومان
  • قیمت یک کارتن : 708,000 تومان

آخرین محصولات