روهام ، برندی نوظهور و موفق در تولید لوازم خانه و آشپزخانه

برند روهام یکی از برندهای نوظهور در عرصه تولید لوازم خانه و آشپزخانه در ایران است که در مدت تقریبا کوتاه فعالیت خود، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

مسعود نظری، موسس این برند متولد سال ۱۳۶۸ و درس خوانده رشته مدیریت صنعتی است. او به واسطه حضور ۳۰ ساله پدر در بازار تهران، علاقه به حوزه فروش و اشراف به رویه های تجارت، با وجود قبولی در دانشگاه، درس را نیمه کاره رها کرده و رویه پدر را در پیش گرفت.

نظری در سال ۱۳۹۵ برای بروزرسانی در روند فروش، برند روهام را تاسیس نمود و به تولید و پخش محصولات خانه و آشپزخانه در قالب این برند پرداخت.

آنچه محصولات روهام را شایسته توجه و پیشرفت می‌­کند، بهره­‌مندی از علم روز و مدیریت صحیح است. علم روز با بهینه کردن روند تولید محصولات و استفاده از متریال مناسب، امکان تولید محصولات باکیفیت در داخل کشور را فراهم می­کند. روانه کردن این گونه محصولات در بازار و استقبال مشتریان، رشد هر روزه برند را ضمانت می کند.

مدیریت هوشمندانه و کیفیت بالای محصولات رهام را شایسته دریافت نشان عالی ارزش آفرینی و نشان اعتماد مصرف کننده در همین مدت کوتاه کرده است.

 

 

روهام امروز در حدود ۱۰ نفر نیروی کار در بخش های مختلف اعم از بخش تولید، بازاریابی، فروش و پخش محصول را داراست. در کنار این افراد، تولید محصولات روهام تا حدی هم به صورت سفارشی از دیگر کارخانه ها تامین می شود. در این روش تولید، از پتانسیل های سایر تولیدی ها و کارخانه ها برای ساخت محصولات استفاده می گردد. به همین خاطر می توان گفت روهام به طور غیرمستقیم افرادی بیشتر از این تعداد را به کار مشغول نموده است.

 


 

محصولات رهام

سبد محصولات رهام در حال حاضر شامل محصولاتی از قبیل قوری تک ، ست کتری و قوری ، لیوان ، ست سطل زباله و  جادستمال کاغذی ، بند رختو …است.

 

ست های کتری و قوری برند روهام

 

 


 

قوری تک برند روهام


 

ست سطل زباله و  جادستمال کاغذی

 

فروش مستقیم محصولات رهام، تنها به صورت عمده و کلی فروشی است. مشتریان روهام بنکداران تهران و شهرستان ها هستند اما شما محصولات این برند را در عمدکس می توانید به صورت عمده و آنلاین خریداری کنید. با خرید آنلاین از عمدکس، سفارش شما مستقیما به کارخانه ارسال شده و در کوتاه ترین زمان، مستقیما توسط تولیدکننده برای شما ارسال می گردد.

 

روهام و فروش آنلاین

مسعود نظری فروش آنلاین را به علت صرفه جویی در زمان و هزینه یکی از بهترین روش­های فروش محصولات رهام می داند. محصولات این برند در حال حاضر به صورت مستقیم و عمده در پلتفرم پخش عمده عمدکس و به صورت جزئی در وبسایت های خرده فروشی مانند دیجی کالا به فروش می­رسند.

 

“اما خرید و فروش اینترنتی در ایران راه بسیاری تا جا افتادن دارد.” نظری فرهنگ­سازی مستمر را راهکاری در جهت جاافتادن این روش خرید در میان مردم می داند.

 

 


ظروف آشپزخانه رهام را از وبسایت عمدکس بخرید!


 

روهام و صادرات محصولات

برند نوظهور روهام سال گذشته در نمایشگاه لوازم خانگی حضور داشت. حضور فعال در این نمایشگاه پلی برای صادرات محصولات رهام به کشورهای خارجی ایجاد کرد. در حال حاضر محصولات این برند به کشورهای عراق، ارمنستان، لبنان و …  صادر می­گردد. روهام درصدد است با بازاریابی و مدیریت محصولات، حجم صادرات خود به کشورهای فعلی را بالا برده و دیگر کشورهای آسیایی و همچنین کشورهای اروپایی را به این دایره اضافه کند.

 

 

 


 

 

معرفی تولیدکنندگان موفق ایرانی در مجله کسب و کار عمدکس

 

 

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *