گزارش تصویری حضور پریسا حاجی رحیمی، نماینده عمدکس در برنامه تلویزیونی شتاب

پریسا حاجی‌رحیمی در هفته گذشته به نمایندگی از تیم عمدکس در برنامه شتاب حضور پیدا کرد.

وب سایت عمدکس بستریست برای متصل کردن تولیدکنندگان سراسر ایران به خریداران عمده محصولات. تیم عمدکس تلاش می‌کنند تا موانع موجود در بازار سنتی از قبیل تعدد دلالان و واسطه ها را به وسیله ابزاری بر پایه تکنولوژی آی‌تی برای فروش کالای ایرانی با کیفیت از میان بردارند.

درواقع  وبسایت عمدکس ، پلتفرم تجارت عمده آنلاین است که تولیدکنندگان سراسر ایران را به صورت مستقیم به خریداران عمده محصولات متصل می‌کند. به عنوان یک پلتفرم، تمرکز عمدکس بر بهبود و توسعه خدمات نرم‌افزاری فروش برای تولیدکنندگان و خریداران عمده است. این کار موجب تسهیل امر خرید عمده و پیداکردن تولیدکنندگان محصولات ایرانی با بالاترین کیفیت و بدون واسطه می‌گردد.
به کمک پلتفرم عمدکس، تولیدکنندگان می‌تواند به فرصت‌های فروش و مخاطبان بیشتری برای محصولات خود دست پیدا کنند. ماموریت سایت عمده فروشی عمدکس کمک به تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی برای تسهیل کسب و کار و پشت سر گذاشتن موانع موجود در بازار سنتی، به وسیله ابزاری بر پایه تکنولوژی IT است.

به کمک پلتفرم تجارت عمده آنلاین ایران (عمدکس) ، خریداران عمده می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را بیابند و با تولیدکننده آن محصول، بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

در همین راستا پریسا حاجی رحیمی در یک چالش جسورانه، از طرف عمدکس در برنامه شتاب ، مقابل ترکیبی از بهترین متخصصان سرمایه گذاری در ایران قرار گرفته است تا کسب و کار و ایده خود را توضیح دهد و آنها را به سرمایه گذاری بر روی این ایده ترغیب کند.

 

 

برنامه «شتاب» کاری از گروه اقتصاد شبکه یک سیماست که به تهیه کنندگی سید طاهر سیاح، مسعود طالبی و ایمان کریمی با محوریت معرفی ایده های کارآفرینی و ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در تولید، ساخته واز این شبکه پخش می شود.

عمدکس در برنامه شتاب

عمدکس در برنامه شتاب

عمدکس در برنامه شتاب

 

Sending
User Review
5 (1 vote)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *