اصلی‌ترین مراکز خرید لوازم خانگی در تهران!

خرید کردن و یا قدم زدن در مراکز خرید یکی از تفریحات گردشگران در هر شهر و کشوری است. هنگام خرید شما با افراد مختلف آشنا شده و تعاملات اجتماعی ما بین شما و فروشندگان و دیگر خریداران همواره از لذت‌های فراموش نشدنی سفر است. در این بخش قصد داریم مراکزی برای خرید لوازم خانگی از تهران را به شما معرفی کنیم. لازم به توضیح نیست که امکان معرفی کلیه مراکز خرید این شهر بزرگ مقدور و میسر نبوده و ما تنها گوشه‌ای از برترین‌های این شهر را می‌توانیم خدمت شما بزرگواران معرفی نماییم.

 

مراکز خرید لوازم خانگی از تهران

اصولاً خرید لوازم خانگی در بازار ایران به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته اول لوازم آشپزخانه و دسته دوم لوازم برقی خانگی است. البته همانطور که می‌دانید بسیاری از فروشگاه‌ها و پاساژهای بزرگ هر دو دسته را برای خرید لوازم خانگی از تهران عرضه می‌کنند. با هم به گزیده‌ای از مراکز خرید لوازم منزل نگاهی خواهیم انداخت.

 

لوازم آشپزخانه

 

بازار لوازم خانگی خیابان شریعتی تهران

همانطور که می‌دانید در تهران لوازم خانگی در چند بازار عرضه می‌گردد. یکی از این بازارها راسته خیابان شریعتی می‌باشد. در این خیابان می‌توان برندهای متنوع داخلی و خارجی را مشاهده کرد. در بازار خیابان شریعتی علاوه بر لوازم خانگی، لوازم صوتی، تصویری نیز عرضه می‌گردد.

آدرس بازار خیابان شریعتی: شما می‌توانید از مترو شریعتی و مترو میرداماد به این بازار وارد شوید.

 

فروشگاه خانه و کاشانه نیاوران

فروشگاه خانه و کاشانه یک سری فروشگاه‌های زنجیره ایبرای خرید لوازم خانگی از تهران است. شعبه خیابان نیاوران این فروشگاه لوازمی، مانند لوازم آشپزخانه، سرویس خواب و… را عرضه می‌کند. قیمت کالاها در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و کیفیت کالاها نیز با در نظر گرفتن قیمت آنها مطلوب است.

آدرس: تهران خیابان نیاوران، بعد از سه راه یاسر، کوچه دلشاد

 

 فروشگاه زنجیره‌ای نجم خاورمیانه

ارائه تعریفی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نجم کار دشواری است، شاید بهترین تعریف این باشد که از پفک چیتوز تا لوازم اداری HP تا لوازم خانگی پارس خزر، سامسونگ و Asus را در این مجموعه خواهید یافت. تنوع برندها و محصولات به قدری زیاد است که اگر قصد خرید داشته باشید، تقریباً محال است که بدون خرید از این فروشگاه‌ها خارج شوید.

آدرس شعبه تهران فروشگاه نجم: بزرگراه آزادگان، خیابان فداییان اسلام جنوب، بین خیابان غیبی و مختاری، فروشگاه زنجیره‌ای نجم خاورمیانه شعبه فداییان اسلام

 

فروشگاه نجم خاورمیانه

 


 

 

مراکز خرید ارزان در تهران

در این بخش به معرفی مراکزی می‌پردازیم که فروشگاه عمده و تک فروشی آنها با قیمتی پایین‌تر از نرخ مصوب ارائه می‌شود. اغلب این فروشگاه‌ها با حذف واسطه و خرید عمده از کارخانه قیمت نهایی کالا را پایین‌تر می‌آورند.

 

هایپر استار تهران

قطعاً شما هم نام این فروشگاه زنجیره‌ای را شنیده اید. دامنه محصولات این فروشگاه‌ها از پفک نمکی تا لوازم خانگی گسترده است. همانطور که قطعاً می‌دانید دامنه لوازم خانگی هایپر استارها بیشتر به لوازم آشپزخانه و ظروف آشپزی محدود می‌باشد.

آدرس هایپراستار ستاری: تهران، بزرگراه شهید ستاری، بلوار فردوس غربی، خیابان بهار جنوبی، خیابان ارم شرقی

 

مرکز خرید مگامال تهران

مرکز خرید مگامال دارای یک ” فروشگاه هایپر می ” است که اقلام مختلف مصرفی را به قیمت مناسبی عرضه می‌کند. در داخل این مرکز خرید فروشگاه لوازم الکترونیکی، فروشگاه لباس، عطر و… موجود است و همگی با قیمت مناسبی کالاها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

آدرس مرکز خرید مگامال: تهران شهرک اکباتان، میدان صارمی

 


 

 

مرکز خرید مبلمان و فرش در تهران

پاساژهای فروش مبلمان و فرش در تهران از تعدد چشم‌گیری برخوردارند. در این بخش سعی می‌شود که به جای معرفی یک فروشگاه خاص محل‌هایی که می‌توان برندهای معتبر مبلمان و فرش را در آن یافت معرفی کنیم.

مرکز خرید فرش و مبل در تهران

 

بازار مبل یافت آباد

بازار مبل یافت آباد شامل سه بازار و هر بازار شامل چندین و چند فروشگاه است، مجتمع خلیج فارس که خود شامل فروشگاه‌های بزرگ مبلمان و فرش است تنها بخشی از این بازار بزرگ می‌باشد. بازار مبل یافت آباد به دلیل تنوع طرح و قیمت مناسب شهرت خوبی دارد و اغلب کسانی که قصد خرید مبلمان را دارند حتماً به این بازار نیز مراجعه می‌کنند.

آدرس بازار مبل یافت آباد: تهران چهارراه یافت آباد، یافت آباد شرقی، بازار مبل یافت آباد

 

بازار مبل دلاوران

بازار مبل دلاوران نیز یکی از بزرگترین بازارهای مبل تهران است و از سرتاسر ایران برای خرید مبل به این بازار مراجعه می‌کنند. بازار مبل دلاوران به دلیل آنکه اغلب فروشگاه‌های آن خود تولید کننده مبل می‌باشند، از قیمت و کیفیت بالایی در تولیدات خود برخوردار بوده و با توجه به حجم ارسال بار این بازار به شهرستان جای هیچ نگرانی از بابت آسیب‌های احتمالی نمی‌باشد و تمام افرادی که در این بازار فعالیت می‌کنند کاملاً حرفه‌ای می‌باشند.

آدرس بازار مبل دلاوران: خیابان دلاوران، حدفاصل میدان الغدیر تا خیابان سراج

 

بازار مبل چهاردانگه

بازار مبل چهاردانگه خارج از تهران است ولی به دلیل آنکه اغلب تولید کنندگان مبل در این بازار فعالیت می‌کنند. بسیاری از تهرانی‌ها و حتی شهرستانی‌ها برای خرید مبل به این بازار مراجعه می‌کنند. در این بازار شما می‌توانید مبلمان را به قیمتی بسیار کمتر از سایر بازارها تهیه کنید. در بازار مبل چهاردانگه به ندرت می‌توان مبلمان را به صورت اقساطی خریداری کرد.

آدرس بازار مبل چهاردانگه : تهران اتوبان آزادگان، خروجی آیت الله سعیدی اسلامشهر، خروجی چهاردانگه  شهرک صنعتی چهاردانگه

 

بازار مبل مرتضی گرد

مرتضی گرد در واقع مرکز تولید مبلمان است که با تغییر شرایط اقتصادی کشور به عرضه مبل به خریدار نهایی نیز روی آورده است. در این بازار  اغلب می‌توان مبل‌های کلاسیک را یافت. قیمت مبلمان در این بازار بسیار کمتر از بازارهای دیگر در شهر تهران است. این بازار نیز در خارج از شهر قرار دارد ولی به دلیل قیمت مناسب بسیاری از خریداران مبل به این بازار مراجعه می‌کنند.

آدرس تولیدی مبل مرتضی گرد: بزرگراه آزادگان، آزادگان شرق، لاین کند رو بعد از پمپ بنزین، مرتضی گرد

 

فرش فروشی‌ها نیز مانند مبلمان فروشی‌ها اغلب در مناطق مشخصی به صورت راسته فرش فروشان در کنار یک دیگر قرار دارند. از مهمترین مراکز خرید فرش در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

بازار فرش فروشان خیابان مولوی

اغلب برندهای معروف فرش ایرانی را می‌توان در خیابان مولوی یافت. بازار مولوی همچنان شبیه به بازارهای سنتی فرش است. و قیمت فرش‌ها در این بازار بسیار مناسب می‌باشد. در این بازار شما می‌توانید فروشگاه‌های بزرگی مانند بازار فرش ایرانیان و سرای ابریشم را یافت.

نحوه دسترسی به خیابان مولوی: به وسیله مترو ایستگاه مولوی می‌توان به خیابان مولوی و بازار فرش فروش‌های این خیابان دسترسی پیدا کرد. نام دیگر این ایستگاه محمدیه است و در خط یک مترو قرار دارد.

 

بازار فرش تهران

این بازار را در ابتدای مقاله ” اصلی‌ترین مراکز خرید لباس و کیف و کفش در تهران! ”  معرفی کرده ایم. در این بازار بهترین فروشگاه‌های دستباف را با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید بیابد.

 

بازار فرش ماشینی هفت‌تیر

این بازار هم در واقع راسته فرش فروشان است. راسته هفت‌تیر بیشتر به عرضه فرش‌های ماشینی اختصاص دارد. برندهای مطرحی در بازار فرش هفت‌تیر مشغول به کار هستند از جمله این برندها می‌توان به فرش نگین، فرش زمرد مشهد، ستاره طلایی دلیجان، ستاره کویر و… اشاره کرد.

برای دسترسی به این بازار می‌توانید از متروی هفت‌تیر استفاده کنید.

 


 

خرید عمده انواع لوازم خانه و آشپزخانه در مجله کسب و کار عمدکس

 

 

منبع: راهینو

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *