×

هونام

ماشین الات

مواد غذایی و آشامیدنی

لوازم برقی آشپزخانه

آخرین محصولات

اطلاعات تولیدکننده

عمده فروشی هونام

گروه تجاری هونام

«هونام» یک راه حل همه جانبه برای تهیه قهوه است. مشتریان، چه روزانه و چه سالانه به قهوه احتیاج داشته باشند، دیگر نیازی به سروکار داشتن با تامین کنندگان متعدد و مختلف نخواهند داشت. چرا که هونام به صورت همه جانبه از صفر تا صد در خدمت مشتریان خود است.

ارتباط این شرکت با بهترین مزارع و تامین کنندگان قهوه دنیا، باعث شده است  با کیفیت ترین دانه های قهوه دست پیدا کند که به وسیله دستگاه «پروبت» رست می شوند. 

مشتریان هونام چه به قهوه خام احتیاج داشته باشند و چه قهوه ی روست شده، برای آن ها خدمات لازم را فراهم میگردد. شكل گيری شرکت هونام از جایی شروع شد كه تیم جوان این شرکت با تكيه بر حداكثر تلاش و دانش به روز ، تصميم گرفت كه بر توانمندی و نيروی جوان خود تكيه كرده و همكاری خود را با جوانان اين مرز و بوم اعلام كند. 

با توجه به جوان بودن اين صنعت در كشور عزيزمان ايران، هونام به كارگيری نيروهای جوان، تحصيلكرده و پر انرژی را با هدف اشتغال زايی در الگوی كار خود قرار داده است. گروه تجاری هونام افتخار می کند که در صنعت قهوه ایران پیشگام است و بیش از 12 سال با نام تجاری ” بن کفه پارس ” تجربه حضور در بازار قهوه ایران را دارد.

این شرکت همه امکانات لازم را در اختیار دارید تا به مشتریان خود بهترین و استثنایی ترین خدمات را ارائه دهد. 

شعار هونام این است: قهوه بهتر از خدمات، و خدمات بهتر از قهوه