چگونه محصولات خانگی قابل پخت را به فروش برسانیم؟

چگونه محصولات خانگی قابل پخت را به فروش برسانیم؟

چگونه محصولات خانگی قابل پخت را به فروش برسانیم؟-بلاگ عمدکس

1396/12/12

نویسنده : شیدا بختیاری


 

 

 اگر شما می خواهید بدانید که چگونه محصولات خانگی به فروش می رسد، قدم اول ایجاد یک سری تحقیقات ،درباره ایجاد کسب و کار می باشد و صرف نظر از اینکه محصول شما چیست، این کار باید انجام شود.

 

با یک برنامه شروع کنید!

 

 

اگر شما مایل به فروش محصولات خانگی هستید، باید در مورد ۲ چیز تصمیم بگیرید:

 

 

مشتریان شما چه کسانی هستند؟

 

مشتریان محصولات خانگی شما

 

بنشینید و اشخاصی که از محصولات شما خریداری خواهند کرد را تصور کنید. آنها در چه سن و سالی هستند؟  چرا آنها علاقه مند به خرید محصولات قابل پخت هستند، به جای اینکه خودشان چیزهایی بپزند؟ آیا مشتریان شما محصولات قابل پخت را خریداری می کنند ، به دلیل اینکه فرصت کافی برای پخت ندارند؟

ممکن است خرید محصولات آماده ، نسبت به تهیه مواد لازم و پختن آنها، برایشان راحت تر باشد. دلیل دیگری که ممکن است مشتریان مایل به تهیه محصولات قابل پخت شما باشد، این است که آنها مجبور نیستند که آشپزخانه را تمیز کنند و از این مزیت محصولات بهره می گیرند.

 

 

نوع محصولات خانگی شما چیست؟

 

هم اکنون که شما یک سری ایده درباره مشتریان خود دارید، می توانید تصمیم بگیرید که چه محصولاتی به آنها عرضه کنید. آیا شما محصولاتی به آنها عرضه می کنید که یادآور رفتارهایی است که به عنوان یک کودک از آن لذت ببرند؟ آیا مشتریان شما از محصولاتی که یک مقداری عجیب و غریب است، لذت می برند؟ همه اینها بستگی به هدف بازار شما دارد. همچنین در ذهن داشته باشید که شما در حال پخت محصولات برای کل جامعه هستید. یک چیزی که ممکن است مورد خوشایند شما باشد، ولی مورد قبول جامعه نباشد. و همه اینها درباره این است که مشتریان چه می خواهند.

 

 

 

گواهینامه و مقررات بهداشتی

 

با هیئت مدیره محلی خود تماس بگیرید و از بازرسی محل پخت اطلاع پیدا کنید. ممکن است تا شما نیاز به گواهینامه سلامت ، که نشان دهنده سالم بودن محصولات شماست، داشته باشید. مجوز کسب و کار ممکن است مورد نیاز باشد.

 

یک قسمت دیگر از فرایند یادگیری برای فروش محصولات قابل پخت خانگی، این است که دفترچه تلفن خود را تحت لیست دولتی قرار دهید و یا به وب سایت رسمی دولتی خود برویدتا نیازمندی های مشخص ناحیه خود را بفهمید. شما همچنین نیاز دارید تا بفهمید که آیا هر گونه قانونی که اعمال می شود، نیازمند فراهم کردن یک لیستی از مواد لازم استفاده شده در محصولات شما می باشد.

 

 

شروع کوچک

 

زمانی که تصمیم میگیرید چه محصولاتی عرضه کنید، بهتر است از یک لیست کوچک محصولات عرضه شده، شروع کنید. بهتر است انتخاب های محدودتری که قادر به پختن سریع و در سطح خوب هستید، را انجام دهید تا اینکه چیزهای مختلفی را امتحان کنید. همان طور که تجارت شما رشد می کند، می توانید، محصولات بیشتری به خط تولید اضافه کنید.

 

 

فروش محصولات قابل پخت خانگی

 

مکان هایی وجود دارد که می توانید محصولات خود را به فروش برسانید. می توانید به طور مستقیم از منزل ، فروش را انجام دهید و از سایت هایی مثل مامان پز بازاریابی محصولاتان را انجام دهید و یا یک غرفه در بازار هفتگی راه اندازی کنید ، همچنین میتوانید محصولات خود را به مغازه ها و فروشگاه ها بفروشید،بازاریابی در اینستاگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی را هم فراموش نکنید.

 

 

فروش از منزل

 

اگر تجارت شما نسبتا جدید است، شما نیاز دارید تا یک آگهی تشکیل دهید و آن را در محله خود توزیع کنید. شما می توانید نشانه هایی در مارکت ها در نواحی نزدیک به خود قرار دهید.

 

همان طور که سفارش ها به سمت شما می آید، نیاز به یک طرح برای انجام سریع آنها دارید.آیا شما احتیاج دارید تا مشتریان در هنگام سفارش ،تعداد دقیقی از روزها برای انجام سفارش را بدهند؟ آیا محصولات شما این قابلیت را دارند تا در مقیاس زیادی از پیش تولید شوند و تا زمانی که نیاز است، فریز شوند؟ آیا شما می خواهید محصولاتتان به مشتریان تحویل داده شود و یا خودشان محصولات را از شما تحویل بگیرند؟

 

 

راه اندازی یک غرفه

 

یک روش مناسب برای معرفی محصولات به مشتریان، راه اندازی یک غرفه در بازارهای هفتگی می باشد. عرضه کردن نمونه هایی رایگان از محصولات می تواند سبب علاقه مندی مشتریان به محصولات شود. داشتن کارت های تبلیغاتی می تواند به مشتریان کمک کند تا بتوانند جهت سفارش محصولات با شما در ارتباط باشند.

 

 

مغازه ها و فروشگاه ها

 

یک انتخاب دیگر، فروش محصولات به مغازه ها و فروشگاه ها می باشد.با صاحبان این موسسات جهت ارائه محصولات به آنها تماس بگیرید. یک سری نمونه از محصول را برایشان ببرید تا بدانند چه محصولی را دریافت می کنند.

 

 

و در انتها بسته بندی!

بسته بندی زیبا و یا استفاده از ظروف نگهدارنده زیبا را فراموش نکنید. لازم نیست زیادی خرج کنید، مثلا اگر ترشی میفروشید با استفاده از جا ادویه ای های ساده با اضافه کردن کمی خلاقیت میتوانید شاهد معجزه ای در فروشتان باشید.


 

 


برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]