چهار نکته برای فروش محصول

چهار نکته برای فروش محصول

چهار نکته برای فروش محصول-بلاگ عمدکس

1396/08/21

نویسنده : عمدکس


شاید  فکر کنید فروش محصول سخت است اما اینطور نیست و فروش یک محصول الزاما پیچیده نمیباشد. اولین قدم در این راه این  است که شما یک برنامه فروش برای محصول خود داشته باشید اینکه چه کسانی به محصول شما نیاز دارند و چگونه آن را به فروش برسانید .
قدم بعدی و مهم تر از فروش محصول  این است که بر روی جزییات محصول خود و مشتریان تمرکز داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید و با توجه به نیاز آنها برنامه فروش قوی تری داشته باشید در ادامه ما به شما روش هایی را پیشنهاد میدهیم تا بتوانید محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید. 

1- ارایه و نمایش محصول همراه با جذابیت 

اولین قدم برای ارائه خوب محصول این است که درباره محصول خود مطالعه کنید و از تمام ویژگی ها و جزییات آن مطلع باشید تا آن را بتوانید با تمرکز و قدرت برای مشتریان نمایش دهید. اگر شما بتوانید به سوالات مشتریان با صبر و علاقه جواب دهید نشان دهنده این است که شما به آن محصول علاقه مند هستید . تیم فنی عمدکس این امکان را برای محصولات قرار داده اند تا بتوانند خصوصیات محصولات را درج کنند تا مشتریان از آن اطلاع داشته باشند و به راحتی بتوانند محصولات خود را به صورت عمده خریداری کنند. در صورتی که جواب سوالی از مشتریان را نمیدانستید میتوانید به آنها بگویید که متاسفانه فعلا از آن اطلاع نداریم و شماره تماس آنها را بگیرید و در اسرع وقت به آن پاسخ دهید.

2. تمرکز بر روی ویژگی های محصول 

لازم است بر روی ویژگی های محصول تمرکز کنید و آن را تبدیل به مزایا کنید این کار باعث میشود که مشتری بداند چرا به این محصول نیاز دارد و چرا  آن را باید خریداری کند. به عنوان مثال برای خرید عمده یک محصول باید این سوال را از خود بپرسد که مزایای آن چیست ؟ آیا قیمت پایین تر دارذ؟ آیا از مزایای خاصیشما را بهره مند میسازد؟

3- اطمینان حاصل کنید که ویژگی های محصول به طور کامل بیان شده است. 

اگر فروش شما به صورت خضوری   نیست پس است مشخصات محصول روی بسته بندی قرار داشته باشد یا اگر از طریق سایت های فروش و خرید عمده مانند عمدکس کالای خود را تامین میکنید، سعی کنید تمام مشخصات محصول خود را از روی سایت بردارید و به مشتریتان بازگو کنید تا خریدار بتواند اطلاعات کامل از محصول شما را داشته باشد. سعی کنید در بسته بندی از رنگ های زننده استفاده نکنید و همچنین از عکس های با کیفیت برای نمایش محصول خود استفاده کنید . 

4- علاقه خود به محصول را به اشتراک بگزارید.

یک فروشنده خوب به محصول خود اطمینان دارد و آن را با شور و علاقه به مشتریان عرضه میکند . روش های متعددی برای نشان دادن این علاقه وجود دارد، سعی کنید در هنگام توضیح یک محصول از زبان بدن نیز استفاده کنید و در گفتار خود نشانه های از علاقه باشد همچنین به مشتری نشان دهید که محصول برای شما مهم میباشد. آمادگی بحث کردن در ارتباط با محصول را داشته باشید و آن را با حوصله پیش ببرید همچنین سعی کنید خاطراتی از محصول داشته باشید بطور مثال من برای شرکت ایکس از این صندلی چوبی استفاده کرده ام و به وضوح مقاومت آن را دیده ام البته دقت کنید این مثال ها اگر با ذکاوت انجام نشود بسیار سطحی است و مشتری شما متوجه ان میشود و اثر منفی میگذارد. برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]