چهار مزیت بزرگ خرید عمده آنلاین

چهار مزیت بزرگ خرید عمده آنلاین

چهار مزیت بزرگ خرید عمده آنلاین-بلاگ عمدکس

1396/12/06

نویسنده : شیدا بختیاری


هنوز که هنوز است درصد بزرگی از خرده‌فروشان سنتی خرید کردن را ترجیح می‌دهند چون نمی‌خواهند ریسک کنند و تعداد بالایی جنس بی‌کیفیت نصیبشان شود. موارد پرشمار کلاهبرداری در دنیای آنلاین و اینکه نتوانند قبل از خرید محصول با چشم خودشان بهش نگاهی بیندازند یا لمسش کنند مانع می‌شود که آنلاین خرید کنند. با وجود این، به خاطر انعطاف و به صرفه بودن بی‌نظیری که خرید آنلاین دارد خیلی از خرده فروش های موفق بازار هم ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند.

اصلی ترین دلایل آنها عبارت است از:

 

۱. مقایسه کردن آسان می‌شود!

وقتی تصمیم می‌گیرید چیزی را بخرید، اولین قدم مقایسه کردن کیفیت و قیمت همان کالا از چند فروشندهٔ مختلف است. چون شما همیشه باید با کمترین قیمت ممکن با کیفیت ترین جنس را بخرید. اگر بخواهید با حضور فیزیکی خرید کنید، باید به تک تک فروشنده ‌ها سر بزنید تا قیمت و کیفیتشان را مقایسه کنید که بسیار وقت گیر است و نتیجهٔ قطعی ای هم ندارد چون بیشتر اوقات حدّاکثر می‌توانید به دو سه تا عمده فروشی سر بزنید و تصمیمتان را بر اساس اطلاعات محدودی بگیرید. در صورتی که اینترنت به شما اجازه می‌دهد به سادگی چند کلیک تعداد زیادی پیشنهاد را با هم مقایسه کنید.

 

۲. در وقت و پولتان صرفه‌جویی می‌شود!

وقتی فیزیکی از یک عمده‌فروشی خرید می‌کنید، از قبل برنامه می‌چینید تا یک روز بروید به محل آن عمده فروشی، وگاهی هم رفتنتان فایده‌ای ندارد و خریدی انجام نمی‌شود. فقط وقتتان هدر می‌رود. اینطوری هزینهٔ حمل و نقلتان هم، که بخشی از هزینهٔ خرید محسوب می‌شود، بالا می‌رود. به جای همهٔ اینها، در عرض یکی دو ساعت از پشت کامپیوترتان قیمت و امکانات و کیفیت هر عمده فروش را مقایسه کنید و سفارشتان را ثبت کنید.

 

۳. در خانه راحت خودتان از خرید لذت می‌برید!

برای مثال در عمدکس ، فقط می‌روید به وبسایت و با نام کاربری خودتان وارد می‌شوید، سبد خریدتان را پر می‌کنید با همهٔ محصولات دلخواهتان و از درگاه بانکی پولش را می‌پردازید و سفارشتان بلافاصله به تأمین کننده ارسال می‌شود. تحویل کالا هم در درب مغازه‌تان است و از دردسر بار زدن و خالی کردن بار راحت می‌شوید. خرید آنلاین محدودیت زمانی ندارد، ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته و در ۳۶۵ روز سال برقرار است.

 

۴. پیدا کردن آیتم های کمیاب راحت می‌شود!

وقتی آنلاین خرید می‌کنید، گسترهٔ بزرگی از محصولات برای انتخاب وجود دارد. گاهی استراتژی شما خرید آیتم های خاص یا کمیابی را ایجاب می‌کند که در انبار هر عمده فروشی پیدا نمی‌شود. اما اگر در اینترنت دنبالش بگردید، حتماً یک تأمین کننده پیدا خواهید کرد که آن آیتم را داشته باشد.

 

نویسنده:

ویلیام کینگ ، مدیر Wholesale و UK Wholesale Products

 

منبع:self growth


برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]