نکاتی در مورد خرید دراور پلاستیکی(کشو طبقاتی پلاستیکی)

نکاتی در مورد خرید دراور پلاستیکی(کشو طبقاتی پلاستیکی)

نکاتی در مورد خرید دراور پلاستیکی(کشو طبقاتی پلاستیکی)-بلاگ عمدکس

1396/08/26

نویسنده : عمدکس


استفاده از دراور در خانه های امروزی امری متداول است و با توجه به اینکه این روزها سبک زندگی ها به سمت زندگی در خانه های کوچک می رود، خرید دراوری مناسب و با ویژگی های مطلوب اهمیت پیدا می کند. مدل هایدراور پلاستیکی در ابعاد بزرگ و کوچک (مینی دراور) تولید می شوند و متناسب با فضا مورد استفاده قرار می گیرند. 

معمولا در سایز کوچک سه طبقه و در سایزهای بزرگتر چهار طبقه و یا با تعداد کشوی پلاستیکی بیشتر در بازار وجود دارد. هم چنین ارتفاع کشوها و عمق کشو میتواند در انتخاب کشوی پلاستیکی موثر باشد و با توجه به استفاده ای که از کشو می شود میتواند ارتفاع آن حائز اهمیت باشد. مثلا برای وسایل بزرگتر نیاز به اختصاص فضای بزرگتری برای دراور و یا برای هر کشو وجود دارد.

با توجه به اهمیت رنگ در دکوراسیون، در انتخاب رنگ کشو و دراور نیز باید دقت کرد.گاهی رنگ و طرح یک کشو، دکوراسیون شما را از هر خانه ای متمایز می کند. توصیه می شود در تهیه دراور پلاستیکی به سازگاری رنگ آن با بقیه لوازم و رنگ دیوارهای اتاق دقت کنید.

دراور پلاستیکی یا چوبی یا ...؟:

از جمله مزیت هایی که استفاده از دراور پلاستیکی نسبت به چوبی دارد، میتوان به وزن کمتر آن اشاره کرد.هم چنین قیمتدراور پلاستیکی نسبت به انواع دیگر مناسب تر است.

هم چنین طرح های زیبا ومتنوع دراور های پلاستیکی در انواع دراور پلاستیکی بچه گانه(کودک و نوزاد) ، برای استفاده در اتاق خواب افراد بزرگسال و یا فایل های طبقاتی در مصارف اداری ودراورهای عروسکی با طرح های متفاوت که وجود دارد.

برندهای مختلفی در ایران از جمله هوم کت، آریا، بازن و مروارید ...  از این محصول تولید می کنند.

سایت عمدکس با فروش اینترنتی دراور در انواع طرح ها و رنگ ها همراه شماست.