مزایای میز و صندلی رزینی و پلاستیکی برای فضای خارجی

مزایای میز و صندلی رزینی و پلاستیکی برای فضای خارجی

مزایای میز و صندلی رزینی و پلاستیکی برای فضای خارجی-بلاگ عمدکس

1396/08/25

نویسنده : عمدکساگرباغ، حیاط یا فضای باز برای دوره همی هایتان دارید، به خوبی میدانید که ایجاد جو مناسب برای این گونه فضاها، دغدغه بزرگی است.

علاوه بر انتخاب جنس کف فضا و راه های رفت و آمد، مبلمان مورد استفاده هم مسئله مهمی است که معمولا باعث سردرگمی صاحب خانه میشود. زیرا مبلمان در فضای باز و در معرض گرد و غبار و باران و نور خورشید خواهد بود. با در نظر گرفتن این فاکتورها لازم است بهترین متریال ها مناسب حال و هوای فضای باز، انتخاب و تهیه شوند.

پلاستیک و رزین، موادی هستند که می توانند بهترین انتخاب های شما برای تهیه میز و صندلی باغو فضای خارجی باشند. مبلمان ساخته شده از این متریال ها بسیار سبک، متنوع و با دوامند ، در برابر نور خورشید و باران بسیار مقاومند و به سادگی تمیز میشوند.

همچنین اگر فضای در اختیارتان کوچک است، میز و صندلی پلاستیکی تاشوگزینه ای است که به کارتان خواهد آمد.

تعدادی از بهترین شرکتهایی که در ایران میز و صندلی هایی مناسب فضای خارجی تولید میکنند عبارتند از: 

ناصر پلاستیک، صبا پلاستیک، هوم کت، پلاستکو پارس، پلاستیک طبرستان و ...


مزایای میز و صندلی پلاستیکی:


مقاومت در برابر آفتاب: 


میزو صندلی فضای باز
، در طول روز در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد، پلاستیک به این خاطر  گزینه ای مناسب است زیرا دارای خاصیت ماندگاری در اثر حرارت است. تولید کنندگان امروزه ترکیبات خاصی را به پلاستیک اضافه میکنند که باعث میشود در برابر
UV خورشید مقاومت پیدا کنند. هر ماده اولیه دیگری در اثر نور خورشید به نوعی شروع به خراب شدن میکند و معنای این چیزی نیست جز هزینه جدید برای شما!دوام و استحکام: 


ساختار کلی رزین و پلاستیک بسیار بادوام ، مستحکم و با عمر طولانی است. به سادگی نمی شکند  و توانایی رویارویی با شرایط متفاوت آب و هوایی را دارد.

مبلمان پلاستیکی و رزینی شما در فضای باز به طور متوسط 8 سال به خوبی و بدون نیاز به تعمیر برایتان کار خواهد کرد.

pastedGraphic_1.png


قابلیت بازیافت: 


گرمایش زمین و مسائلی از این دست، افراد را به متریالهای قابل یازیافت علاقه مند کرده است. پلاستیک قابل بازیافت است اما پلاستیک بعد از بازیافت برای ساخت مبلمان مناسب نیست! زیرا در برابر UV خورشید مقاومت کمتری دارد و استحکام اولیه را دارا نیست.

بنابر این اگر جزو آن دسته از افراد هستید که عادت به تغییر دکوراسیون و وسایل دارند، پلاستیک بازیافتی گزینه مناسبی برای شماست اما اگر در پی خرید مبلمانی برای استفاده طولانی مدت هستید، پیشنهاد ما استفاده از پلاستیک بازیافت نشده است.

مقاومت در برابر ضربه:


پلاستیک به طور کلی مقاومت بالایی دارد به سادگی خراش برنمیدارد. با این حال مانند هر متریال دیگری، مراقبت و جلوگیری از وارد شدن ضربه به آن و همچنین تمیز کردن مداوم به عمر محصول شما اضافه خواهد کرد.


به راحتی تمیز میشود!


بر خلاف مبلمان چوبی، برای تمیز کردن مبلمان پلاستیکی هرگز نیازی به پاک کننده های خاص و فانتزی نخواهید داشت.حتی با یک پارچه مرطوب هم میتوانید به خوبی وسیله پلاستیکی خود را تمیز کنید. با این حال قبل از تمیز کردن، به دستور العملی که توسط تولید کننده برای تمیز کردن مبلمان ارائه شده توجه کنید.

تنوع طراحی:


وقتی متریال پلاستیک را با چوب یا فلز مقایسه می کنیم، متوجه میشویم تنوع در طرح و رنگ مبلمان پلاستیکی در مقایسه با آنها بسیار بالاست و بنا به سلیقه و میزان فضای بازی که در اختیار دارید، میتوانید از میان صدها مدل، طرح و رنگ ایدهآل خود را پیدا کنید.

قیمت:

برای انتخاب مبلمان، هزینه لازم یک عامل مهم به شمار میرود. از اینرو در مقایسه قیمت میز و صندلی پلاستیکی با انواع دیگر آن از جمله چوبی و فلزی، متوجه میشویم نوع پلاستیکی آن بسیار مقرون به صرفه است. به طوریکه با کسری از هزینه یک ست دو نفره میز و صندلی چوبی، میتوانید یک ست کامل مبلمان پلاستیکی را در فضای خود داشته باشید.