عمدکس چگونه تجربه خرید عمده را دگرگون می‌کند؟

عمدکس چگونه تجربه خرید عمده را دگرگون می‌کند؟

عمدکس چگونه تجربه خرید عمده را دگرگون می‌کند؟-بلاگ عمدکس

1396/12/12

نویسنده : شیدا بختیاری


در حال حاضر یکی از وقت گیرترین کارهای یک مغازه دار، خرید عمده است. به جای خریدهای عمدهٔ بزرگ، بیشتر مغازه‌داران مایلند هر دو سه روز یکبار به بازار مراجعه کنند و یا تماس بگیرند و یک خرید جزئی انجام دهند تا خودشان را با تغییرات بازار وفق دهند. ولی این کار چندان آسان نیست!

در روش سنّتی، خریدار عمده به محلنمایندگی فروش کارخانه مراجعه می‌کند. در حالی که از قبل تصمیم دارد بعضی اقلام خاص را بخرد، ولی در عین حال مایل است ببیند چه تولیدات جدیدی به بازار آمده.‌ آن‌جا بررسی می‌کند که از بین اقلامی که می‌خواهد کدامشان موجودند، اجناس جدید را می‌بیند، قیمت‌ها را می‌پرسد و احتمالاً پس از مقداری چانه زدن، خرید می‌کند و بعد از این کارها باید راه به صرفه‌ و مطمئنی برای انتقال آن‌ها به مغازه‌اش پیدا کند. خیلی وقت ها نمایندگی‌های برندهای مختلف یک جا نیستند و خریدار اگر بخواهد بهترین انتخاب را بکند باید به چندین عمده فروشی سر بزند.

امّا این همه ماجرا نیست، در نظر داشته باشید که ایران کشور بزرگی‌ است و کارخانه‌ها، نماینگی‌های فروش محدودی دارند. بسیاری از خریداران اگر بخواهند مستقیماً از نمایندهٔ فروش کارخانه خرید کنند، باید صدها کیلومتر راه بپیمایند، چند روزی در شهر مقصد در یک هتل یا مسافرخانه اقامت کنند و بعد از فرآیند خرید همان مسافت را با بارشان برگردند. در نتیجه برای کاهش هزینه، چنین خریدارانی اغلب خرید چند ماهشان را یکجا انجام می‌دهند.

اگر یک خریدار عمده هستید، تنها چیزی که به کمکتان می‌آید، اعتبار داشتن نزد عمده‌ فروش است. اگر مشتری قدیمی باشید، گاهی می‌توانید تلفنی سفارش دهید و یا مقداری از پول خرید را با چک پرداخت کنید. امّا اعتبار در بلند مدّت به دست می‌آید و آنقدر مهم است که فروشندگان زیادی مایلند برای ساختنش بارها و بارها حضوری با نمایندگی فروش دیدار کنند.

 

ایدهٔ عمدکس وقتی به ذهن ما رسید که خودمان به عنوان خریداران عمده با این مشکلات آشنا شدیم.

 

وقت پرارزشتان را در جایی صرف کنید که به تخصص شما بیش‌ از همه نیاز است: فروشگاهتان.

با سایت عمده فروشی عمدکس علاوه بر مزایای عمومی خرید عمده آنلاین شما به قیمت‌های روز بازار همیشه دسترسی دارید. وقتی محصول جدیدی به بازار می‌آید، باخبر می‌شوید و می‌توانید از هر جای ایران با هر تناوبی که دوست دارید خرید کنید. حال این اول راه است. با کسب اعتبار، خدمات بیشتری به شما ارائه می‌کنیم. چون وقت شما مثل هر متخصص دیگر پرارزش است.

چه عضو سایت عمدکس باشید و چه خریدارمهمان، هرگز کالایی را گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه برای عمده ‌فروشی به شما عرضه نمی‌کنیم. علاوه بر این، عمدکس به مناسبت های گوناگون بعضی محصولات را با تخفیف عرضه می‌کند. مشتریان دارای اعتبار و کسانی که خریدشان از حد معیّنی بیشتر باشد هم، می‌توانند ارزان‌تر از ما خرید کنند.

ما در عمدکس خودمان را ملزم می‌دانیم اصالت و سلامت کالا را، بدون هیچ هزینهٔ اضافی، تضمین کنیم. همهٔ سفارشات با فاکتور تولید کننده به خریدار تحویل داده می‌شوند. و در صورت ارسال اشتباه یا خرابی، ضمن عذر‌خواهی، سفارش پس گرفته‌ می‌شود.

 

اعتبار آنلاین، مکمّلی برای اعتبار سنتی شما در بازار

اولین امتیازات اعتبار وقتی به شما تعلق می‌گیرد که در عمدکسثبت نام می‌کنید. اگر فروشنده‌ای سابقه‌دار هستید یا اگر به تازگی به این شغل وارد شده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که به خانواده ما بپیوندید و تضمین می‌کنیم که نه اطلاعاتتان را در اختیار دیگران بگذاریم و نه بدون اجازه مزاحمتان شویم.

با خرید‌های بعدی، اعتبار شما افزایش می‌یابد. ما شما را به عنوان یک مشتری سابقه‌دار و خوش حساب لایق ارائه خدمات ویژه می‌دانیم و اعتبارتان را همه‌جا نمایندگی می‌کنیم. اگر مشتری معتبر یک برند هستید، همهٔ برند‌ها از معامله با شما خوشحال خواهند بود. عمدکس اعتبار شما را نه فقط پیش یک کارخانه، که همزمان پیش همهٔ کارخانه‌ها بالا می‌برد.

 

نظر شما مهم است!

هرقدر هم که توضیحات تولیدکننده درباره محصولش دقیق باشد، هیچ وقت جای تجربهٔ کسی که آن را از نزدیک لمس کرده نمی‌گیرد. کشور ما پر است از فروشندگانی با تجربه که به بهتر از هرکسی می‌دانند هر محصول چه ویژگی‌های خوب و بدی دارد، چقدر خوب می‌فروشد و نیازهای چه کسانی را برطرف می‌کند. ما در عمدکس شما را دعوت می‌کنیم تا در قسمت نظرات، نظرتان را با دیگران شریک شوید، از همدیگر سؤال بپرسید و به هم پاسخ دهید. دربارهٔ کیفیت کالاها و کیفیت خدمات عمدکس به هم مشاوره دهید و فضایی را به وجود بیاورید که تقلّب در آن جایی ندارد.

 

امیدواریم تجربه خوبی با عمدکس داشته باشید!


برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]