جا ادویه ای

جا ادویه ای

جا ادویه ای-بلاگ عمدکس

1396/08/27

نویسنده : عمدکس


همه ما در آشپزخانه به ظرفی برای نگهداری ادویه های مورد استفاده نیازمندیم. در دنیای امروز وسیله ای مانند جا ادویه ای نیز دارای انواع مختلف از نظر جنس و سایز و طرح است.

با توجه به اینکه جا ادویه ای جزو وسایلی است که معمولا برای راحتی آن را در دسترس سریع و راحت قرار می دهند،احتمال دارد دوست داشته باشید که جا ادویه ای را بر روی کابینت قرار دهید .اگر از جاادویه ای داخل کابینت استفاده می کنید شاید زیبایی آن زیاد مطرح نباشد ولی اگر میخواهید آن را در نزدیکی گاز قرار دهید، زیبایی ظاهری آن نیز مهم خواهد بود و جزئی از دکور آشپزخانه شما خواهد شد. طرح های مختلفی نیز برای این ظروف وجود دارد و برند های مختلفی در ایران از جمله لیزانت،هوم کت ، زیبا و ... محصولاتی تولید کرده اند.

از نظر جنس، جا ادویه ای ها انواع مختلفی دارند.نکته ای که در مورد این ابزار وجود دارد، این است که در صورت استفاده از جا ادویه ای سرامیکی احتمال شکستن آن وجود دارد و در صورت لب پر شدن ضمن قابل استفاده نبودن ، ظاهر آن در زیبایی آشپزخانه تاثیر منفی دارد. پس اگر متناسب با شرایط خود احتمال می دهید که این جا ادویه ای احتمال شکستن دارد، یک انتخاب مناسب استفاده از جا ادویه ای پلاستیکی است.

در استفاده از جا ادویه ای، تعداد بانکه ها نیز مطرح است و این بستگی به تعداد ادویه هایی دارد که مورد استفاده شماست و حتی گاهی نیاز دارید ظرفی حاوی ترکیب چند نوع ادویه نیز داشته باشید. جا ادویه ها از چهارتایی تا دوازده تایی در بازار وجود دارد. نکته مهم دیگر این است که در صورتی که به تعداد بالا نیاز ندارید، جا ادویه دوازده تایی میتواند فضای اضافه ای را اشغال کند و برایتان بلا استفاده باشد.

هم چنین قد و سایز هر کدام از جا ادویه ای ها حائز اهمیت است. در بعضی پک ها، جا ادویه ای ها در سایزهای مختلف ارائه می شود که برای استفاده ادویه در حجم های متفاوت میتوانید از آنها استفاده کنید.

با توجه به میزان رطوبت هوا بعضی از ظروف ادویه درب های محکمی دارند که کاملا از نفوذ هوا در ظرف جلوگیری می کند.( بانکه ها با درب های چفتی) استفاده از آنها  احتمال باز شدن درب و ریختن ادویه را کاملا از بین می برد و هم چنین برای نگهداری بلند مدت ادویه مناسب است.

سایت عمدکس با فروش اینترنتی جاادویه ای در انواع طرح ها و رنگ ها همراه شماست.برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]