انواع صندلی

انواع صندلی

انواع صندلی-بلاگ عمدکس

1396/08/21

نویسنده : عمدکس


امروز گستره انواع مبلمان و صندلی های در دسترس مصرف کنندگان بسیار بزرگ است که این امر موجب بالارفتن پیچیدگی در انتخاب شده است.
صندلی های آشپزخانه به سبک مدرن از چوب در یک غلاف از مواد عجیب، از چرم مصنوعی پلاستیکی و .... ساخته می شوند.
 در عین حال اقلام سنتی باعث استفاده بیشتر از جنگل ها، نیشکرها و بقیه مواد موجود در طبیعت می شوند.چوب نقش بسیار مهمی در طرح های سنتی دارد و احساس روستایی بودن فضا را به ارمغان می آورد.
 همچنین صندلی هایی به سبک مجلسی وجود دارند که با چرم مصنوعی، نایلون و سایر پارچه ها ساخته می شوند.

صندلی پلاستیکی:

برخی از مردم بر این باورند که صندلی های پلاستیکی تنها برای استفاده بیرونی هستند و نباید در داخل خانه استفاده شوند، زیرا ممکن است ارزش زیبایی در داخل خانه را مختل کند که این تصور اشتباهی است. 

انواع صندلی پلاستیکی:

- صندلی های پلاستیکی تاشو:
این نوع صندلی ها با کیفیت عالی یک گزینه مطلوب برای هر رویدادی می توانند باشند.طراحی این صندلی های پلاستیکی برای حیاط و فضای باز و حتی محیط داخلی خانه نیز می باشد.همچنین این صندلی ها را می توان در فضای باز، خارج از خانه نگه داری کرد.
- صندلی های پلاستیکی دسته دار:
صندلی های پلاستیکی با دوام، شیک و راحتی هستند که می توانند تمام نیاز های شما را برطرف کنند. در همه جور آب و هوایی و تقریبا بدون تعمیر قابل نگه داری می باشد.
- صندلی پلاستیکی رنگی/ صندلی پلاستیکی بچه گانه:
این نوع صندلی ها کاربرد چند منظوره در کلاس ها و مدارس دارند، اما این به این معنا نیست که شما نمی توانید این صندلی را برای استفاده شخصی یا در خانه قرار دهید.

چگونه بهترین مدل صندلی پلاستیکی خود را انتخاب کنیم؟ 

طراحی یک صندلی پلاستیکی خوب تاثیر قابل توجهی در قدرت و تجسم بصری دارد، مطمئنا صندلی هایی که به اندازه کافی قوی باشند تا بتوانند وزن شما را تحمل کنند و برای سال ها باقی بمانند به وفور یافت می شوند، اما مهم این است که صندلی را انتخاب کنید که متناسب با ترجیحات بصری شما باشد.
همچنین اگر صندلی پلاستیکی درکنار میز استفاده می شود، بسیار مهم است که صندلی انتخاب کنید که ارتفاع مناسب و استاندارد برای کار با میز را داشته باشد.