انتخاب میز برای خانه

انتخاب میز برای خانه

انتخاب میز برای خانه-بلاگ عمدکس

1396/08/21

نویسنده : عمدکس


میز فضای زیادی از اتاق را دربر می گیرد و حال و هوای اتاق را تعیین می‌کند. قبل از خرید فقط به سایز یا استایل میز فکر نکنید. در واقع مشخص کنید که چه نوع فضایی را برای اتاق می‌خواهید خلق کنید. میز ها معمولا خیلی‌ گران هستند. به همین دلیل باید مطمئن شوید که انتخاب درست را انجام میدهید.

جنس میز

میز نهارخوری از انواع مختلفی‌ اعم از چوب، شیشه، سنگ, پلاستیک و .. هر جنس مدلهای مختلفی‌ دارد مثلا اگر شما تصمیم گرفتید که میزتان از جنس چوب باشد بعد از آن‌ باید مشخص کنید چه رنگی‌ را دوست دارید. بهترین کار این است که اول انتخاب کنید از کدام مدل خوشتان میاید و بعد تصمیم بگیرید که آیا با توجه به استایل خانه شما مناسب است میزتان پلاستیکی باشد یا میز چوبی یا... باشد.
 اگر شما در خانه بچه‌های شیطانی دارید که عادت به پرت کردن اجناس دارند شاید میز پلاستیکی  که لکه بر رویش نمایان نباشد و مقاومت و قیمت مناسب تری دارد بهترین انتخاب برای شما باشد.

انواع میز

میز بیضی سنتی‌
این نوع میزها زیبا و کلاسیک هستند و غالبا از چوب ماهاگونی یا آلبالو درست میشوند. ورژن‌های آنتیک انها معمولا در حراجی‌ها پیدا میشود. 
 میز های گرد شامل یک پایه گرد در وسط میز هستند و دارای مدل‌های مرمری، چوبی و پلاستیکی هستند. این میزها از صد سال پیش تا به امروز مورد استفاده بوده اند و در فروشگاه های سنتی و اینترنتی از جمله عمده فروشی عمدکس می توان این نوع میز ها را یافت. این نو میزها مناسب طراحی خانه‌های مدرن امروزی هستند. 
میز نیمکتی
این نو میز‌ها از مدل میز‌های قدیمی‌ هستند و در محیط‌های صمیمی‌ مناسب‌تر هستند،البته طبق اخرین ترند های جهانی از میز های نیمکتی برای دکوراسیون های فضای مدرن استفاده میکنند.

برچسب‌ها :

نظرات درباره

لطفا برای گذاشتن نظر خود را درباره این محصول فیلد های زیر را پر نمایید


[ نظر شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد ]